Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sisitemleri  ile en güzel cam kapı sistemleri sizinde evinizin veya işyerinizin bir köşesinde olabilir. Uzmanlık alanı cam kapı aksesuarı olan firmamız sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda liderdir. Bu hizmeti verme anlayışıyla yola çıkmıştır. Bu konuda sürekli çalışmalarımız devam edecektir.

ASKILI SİSTEM
Bir tarafa doğru toplanır.

KELEBEK SİSTEM
Camların her iki yana doğru toplanan sistemlerdir.
Cam balkonlar günümüz  dekerasyonunda önemli bir yere geldi.

Askılı sistem

Daha çok işyerlerinde kafelerde teras katlarında ve bir çok Alanda kullanılabiliyor şık uygun aynı zamanda kalitesi belli bir üründür.Bizi tercih edenleri hiç bir zaman yanıltmadık .
Bizi tercih etmelerinin bir çok sebebi var
Kalitesi herşeyi çok önemli hem şık olmalı düzgün olmamız müşteri için önemli bir neden olacaktır.
Sistem özelliklerine sahip Cam Kapı Sistemleri tüketicinin gözdesi olmaya devam etmektedir. Özellikle dış etkenlere karşı toz, toprak, yağmur, çamur, soğuk  gibi şikayetlerden artık kurtuluyorsunuz. Cam balkon sistemi balkonların içerden ve dışardan görüntüsünü hiç bozmadan sıcak ve kullanışlı bir mekan oluşturmaktadır.

Cam Kapı Sistemleri için sağlıklı ve dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir.Sistemin en önemli özelliklerinden biriside geometrik şekli ne olursa olsun her tür balkona uygulanabilir olmasıdır. Cam kanatlar ile tekerlek sisteminde yapılan ayarlamalar ile balkonlarınızdaki köşeleri rahatlıkla dönebilmekte ve aynı noktaya toplanarak balkonunuzun tamamen açık kullanılmasına olanak vermektedir.

Neden Cam Kapı Sistemleri?
Neden Cam Kapı Sistemleri sorusuna verilebilecek bir  çok cevap var.
Şöyle sıralayabiliriz.
1-)Evinizin değerini artırır.
2-)ısı ve ses yalıtımı sağlar
3-)Temizliği ve bakımı kolay ve pratik oluşu
4-)Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.
5-)doğal ortamların kapalı mekanlara dönüştürülmesini sağlar.

Sizler için geliştirdiğimiz  sistemler ile kullanılan alanlanlarda manzaranızı kapatmadan, kötü hava koşullarının olumsuz etkilerinden koruyarak  estetik bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Bu alanlar; rüzgar, yağmur, toz, gürültü gibi dış etkenlere karşı korurken, doğal havalandırma sağlar.

Cam balkon sektörü son yılların en çok büyüyen sektörlerinden biri, bu sebeple piyasada onlarca cam balkon firması ve cam balkon yapan firmalardır.Camlama sektöründe hizmet veren üreticiler var.Kaliteli cam balkon üretimi yapan, ürettikleri cam balkonlarla balkon kapama ve kış bahçesi gibi uygulamaları titizlikle yapan cam balkoncu firmaların yanında sadece para kazanma hedefi güden firmalar da mevcut piyasada.İz Metal Sistemleri - Cam Kapı Sistemleri olarak bahsettiğimiz diğer cam balkon firmalarından farklı yanımız ;cam balkon,cam panel,kış bahçesi,katlanır cam balkon,Cam Kapı Sistemleri, cam cephe kaplama uygulamalarında farkımızı ve sunmaya devam ettiğimiz kalitemizi camlamanın her aşamasında uygulamamızdır.

Sıcak bir yaz günü ,balkonda bir fincan cay,kahve veya soğuk bir şeyler yudumlamanın benzersiz tadını çıkarmanın değişilmez adresidir. Sesden,kokudan şehrin gürültüsünden kurtulmak için mükkemel bir seçim .Camdan dışarıyı rahatça izliyebildiğin , gelip geçenin sizleri rahatsız etmediği hayellere dalıp gidilecek keyifli bir ortam sunar cam balkonlar.

İZ METAL'DEN HABERLER
ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI
ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI FİRMAMIZ TARAFINDFAN TAMAMLANMIŞTIR
Borsa istanbul
Borsa İstanbul ,yeni dev ekran kaplaması firmamız tarafından yapılan tasarım ve uygulaması ile göz doldurdu.
Beşiktaş Store Tamamlandı
Beşiktaş Merkezde bulunan "BJK STORE" binası dış cephe tasarım ve uygulaması firmamız tarafından tamamlanmıştır.