Motorlu & Mekanik Panjurlar

Modern yaşam alanlarında konut, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan panjur sistemleri, fotoselli kapılar, garaj kapıları, stor sineklik, seksiyonel garaj kapıları ve endüstriyel kapı sistemleri, dekoratif garaj kapı sistemleri gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Estetik ve konforun yanında güvenlik fonksiyonunada sahip bu ürün ve hizmetleri "Kalite Yönetim Sistemi" ile müşterilerimize sunmaktayız.

Klasik tarz manuel ve mekanik çevirmeli panjurların yerini otomatik panjurlar almaya başlamıştır. Otomatik panjurlardaki motor sistemiyle artık panjurlarınızı yorulmadan, oturduğunuz yerden ve tek bir düğmeye basarak daha konforlu kullanabilirsiniz.

Otomatik panjur sistemlerinde pencerenin büyüklüğüne göre, panjurun oluşturduğu rulo farklı büyüklükte orijinal alüminyum bölüme sarılabildiği gibi, PVC monoblok kutu veya mimari detayda gizli olarakda uygulanabilmektedir.

 

İZ METAL'DEN HABERLER
ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI
ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI FİRMAMIZ TARAFINDFAN TAMAMLANMIŞTIR
Borsa istanbul
Borsa İstanbul ,yeni dev ekran kaplaması firmamız tarafından yapılan tasarım ve uygulaması ile göz doldurdu.
Beşiktaş Store Tamamlandı
Beşiktaş Merkezde bulunan "BJK STORE" binası dış cephe tasarım ve uygulaması firmamız tarafından tamamlanmıştır.